24-timers døgnservice Tlf. 75 91 49 48 ao@aomateriel.dk

Skulle det være tilfældet at du ikke kan finde lige netop det redskab du skal bruge, så kontakt os telefonisk eller på mail, der er stor mulighed for at vi har det, for det er ikke alle udlejningsmaskiner og lignende der er lagt på nettet.
Ring idag og hør vores fordelagtige priser.

Skal du op – så lej din lift hvor sikkehed og service er i top!

A. O. Materiel Udlejning A/S
Vejlbyvej 11
7000 Fredericia
Tlf. 75 91 49 48
Email: ao@aomateriel.dk

Hvem er vi

Rasmus Andersen
Direktør

Mail: rasmus@aomateriel.dk

Anders Skjøth
Salg/booking

Mail: anders@aomateriel.dk

Krzyztof Podpora
Transport

Mail: krzyztof@aomateriel.dk

Thomas Ladegaard Bertelsen
Værksted/transport

Mail: thomas@aomateriel.dk

Tommy Carl Jørgensen
Værksted/transport

Mail: tommy@aomateriel.dk

Anders Hvid
Værksted

Mail: anders.h@aomateriel.dk

Niels-Peter Mortensen
Pladsmand/værksted