24-timers døgnservice Tlf. 75 91 49 48 – ao@aomateriel.dk

Finder du ikke netop den maskine du skal bruge, kontakt os telefonisk eller på mail. Der er stor sandsynlighed for at vi har den, det er ikke alle udlejningsmaskiner der er vist på hjemmesiden.

Vi finder gerne det du skal bruge.

  

Ring i dag og hør vores fordelagtige priser.

Rasmus Andersen

Direktør

Anders Skjøth
Salg/booking

Mail: anders@aomateriel.dk

Michael Christiansen
Værksted

Mail: michael@aomateriel.dk


Krzyztof Podpora
Transport

Mail: krzyztof@aomateriel.dk

Ruben – Christian Biinfeldt
Værksted

Mail: ruben@aomateriel.dk

Palle Andersen
Værksted

Mail: palle@aomateriel.dk

Ivan Scherdetzki
Transport/booking

Mail: ivan@aomateriel.dk