24-timers døgnservice Tlf. 75 91 49 48 ao@aomateriel.dk

Skulle det være tilfældet at du ikke kan finde lige netop det redskab du skal bruge, så kontakt os telefonisk eller på mail, der er stor mulighed for at vi har det, for det er ikke alle udlejningsmaskiner og lignende der er lagt på nettet. Ring idag og hør vores fordelagtige priser.

Skal du op – så lej din lift hvor sikkehed og service er i top!

 
 

A. O. Materiel Udlejning A/S
Vejlbyvej 11 7000 Fredericia
Tlf. 75 91 49 48
Email: ao@aomateriel.dk

 

 
 

Rasmus Andersen
Direktør
Mail: rasmus@aomateriel.dk
Michael Christiansen
Værksted
Mail: michael@aomateriel.dk
Anders Skjøth
Salg/booking
Mail: anders@aomateriel.dk
Ruben Biienfeldt
Værksted
Mail: ruben@aomateriel.dk
Krzysztof Podpora
Transport
Mail: krzysztof@aomateriel.dk
Kosma Czerw
Transport
Mail: kosma@aomateriel.dk
Niels-Peter Mortensen
Pladsmand
Mail: niels-peter@aomateriel.dk
Palle Andersen
Værksted
Mail: palle@aomateriel.dk